Aziz Yıldırım: Onursal Başkan olup ne yapacağım?

Aziz Yıldırım’ın, Mevzular Açık Mikrofon programına konuk olduğu bölümün fragmanı yayınlandı.

“ALEX, SAHADA BİR NUMARA ΑΜΑ…”
Yıldırım, bir seyirciden gelen “Alex ile ilgili görüşleriniz nedir?” sorusuna “Alex, sahada bir numara ama saha dışında öyle diyemeyeceğim.” ifadelerini kullandı.

“ONURSAL BAŞKAN OLUP NE YAPACAĞIM”
Aziz Yıldırım, “Ali Koç, ‘seçimi kazanırsam Aziz Yıldırım’ın kolunu kaldıracağım ve onursal başkan olmasını isteyeceğim’ dedi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna da şöyle yanıt verdi:

“Ya ben onursal başkan olup da ne yapacağım yani? Boşver. Biz de gerekirse elini kaldırırz ama kongrede birbirimizi incitmememiz lazım. Birbirimiz hakkında konuşurken dikkatli konuşmamız lazım. Eğer buna dikkat ederlerse o zaman kazananın biz de elini kaldırırız. Ama biz kazanacağız”

“HERKES LİDER OLAMAZ”
“Sizce yıldız futbolcu transfer edilememesinin sebebi, 6 yıldır izlenen yanlış transfer politikaları mı, yoksa mali tablodan kaynaklı mı?” sorusuna ise Yıldırım, “Başkanlık ayrı bir konu, liderlik ayrı bir konu. Herkes başkan olabilir ama lider olamaz. Lider olmadıkları için de bu yanlışlıkları yaptılar.” diye yanıt verdi.

“ALİ KOÇ’UN DA HAKLI OLDUĞU KONULAR VAR”
Aziz Yıldırım, “Arda Kardeşler ve Zorbay Küçük hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusunu da “İki hakem üzerinden konuşmak yanlış olur. Bütün hakemleri aynı tencereye koymak lazım. Üstünü kapatacağız, alttan ısındıracağız (gülerek). İkisi değil, hepsi aynı. Ali Koç’un haklı olduğu konular da var. Federasyon Başkanı, ondan başlayan MHK Başkanı ve hakemler… Hepsi aynı teşkilatın içindeler. Onlarla mücadele etmek lazım” diye cevapladı.

“RAMBO’YA YANAK VERDİ YA”
Bir izleyicinin “Keşke siz Ali Koç’un elini kaldırsaydınız, efsane başkanımız, onursal başkanımız olarak devam etseydiniz” sözleri üzerine Aziz Yıldırım, “Kürsüye geldi, bize hakaretler etti. Pantolon çekti, topunuz gelin, şöyle söyledi, böyle söyledi. Çıktı ertesi gün Rambo’ya yanak verdi ya, yapmayın Allah aşkına” sözlerini sarf etti.

“SIFIR KİLOMETRE GELİYORUM”
Konuşmasının devamında ise Yıldırım, “İyi düşün taşın, ben yenilendim. Sıfır kilometre geliyorum. 6 sene oldu, başarı nerede?” dedi.

“GALATASARAY’DAN DOST OLMAZ”
Fragmanda, Aziz Yıldırım’ın Galatasaray ile ilgili sözleri de ilgi çekti.

Yıldırım, “Galatasaray’dan dost olmaz. Vatandaşlarla bir ilgisi yok, taraftar ayrı bir konu. Yukarıdaki kritik pozisyonlarda aldıkları kararlarla ilgili”
patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir